Booking lodí – Boataround

Když hledám ubytování, jdu na Booking.com nebo Airbnb. Když hledám loď, obrátím se na známé, což znamená jezdit na stále stejné místo, nebo fakt nevím.

Ale: máme tu novou půjčovnu lodí.

Co půjčovnu! Booking pro jachty! Globální on-line rezervační systém, kde si můžete vybrat a objednat loď pro svou dovolenou kdekoliv na světě včetně služeb kapitána.

Booking.com nebo Airbnb znáte, že? Vymakané a plně funkční. A přesně tak funguje i rezervační systém Boataround. Nabízí k pronájmu přes deset tisíc rekreačních jachet, motorových člunů nebo katamaránů v téměř 500 destinacích. A nabídka stále stoupá. Chcete se plavit v Chorvatsku, v Řecku, Karibiku? Na Boataround můžete vybírat.

Chci si prohlédnout

Uvidíte, co se stane, když zadáte kód

Dama 2019

Cena bude o 50 Euro nižší.

Každá nabídka je doprovázená popisem, fotografiemi a reálnými recenzemi a zkušenostmi zákazníků, které nešetří chválou. Všechny lodě jsou společností ověřené.

Boataround je uživatelsky přívětivý a jednoduchý. Nemusíte procházet jednotlivé půjčovny. Stačí zadat destinaci a termín a můžete začít vybírat z centrální databáze jachet. Objednávka proběhne na několik kliknutí.

Kde se Boataround vzal?  

Slovensko-česká platforma je stará zhruba dva roky a už má celosvětový význam.  Založili ji bývalí dlouholetí zaměstnanci známého on-line rezervačního systému pro ubytování. Ve startup projektu získali finance na další rozvoj a firma zdárně expanduje.

„Boataround jsme založili, protože chceme provozovat značku, která bude synonymem jednoduchého, rychlého a cenově dostupného rezervování jachet po celém světě. Naším cílem je zpřístupnit nezapomenutelné zážitky na moři pro všechny, a to podle individuálních představ, potřeb a rozpočtu. Zákazník je u nás vždy na prvním místě,“ říká spoluzakladatelka Jana Escher

Boararound

Přehled oprávnění vůdce malého plavidla

Pomůže vám s výběrem toho nejvhodnějšího kurzu právě pro vás.